ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

لباس بازی پینت بال

لباس بازی پینت بال بسته به نوع بازی و اینکه به صورت حرفه‌ای یا تفریحی بازی شود متفاوت است. به طور مثال در بازی وودزبال و یا بازی هایی که در زمین های بزرگ و در محیط های طبیعی برگزار می‌شود مانند پینتبال، بازیکنان از لباس هایی مانند پوشش های نظامی استفاده می‌کنند تا بتوانند از قابلیت استتار شدن در محیط استفاده کنند.
اما در بازی مانند اسپید بال که با موانع مصنوعی و بانکر ها چیدمان، و در محیطی نسبتا کوچک برگزار می‌شود، دیگر استتار کردن مطرح نیست و بازیکنان لباس های متفاوتی به تن می‌کنند. اما به طور کلی این لباس ها باید به صورتی باشند که از شدت برخورد توپ پینت بال بکاهند و باعث تسریع منفجر شدن توپ پس از برخورد شوند.
لباسی که بازیکنان پینت بال به تن می کنند شباهت زیادی به لباس رزم جنگجویان ارتش دارد، لباس هایی که با پارچه های زخیم و مخصوص نبرد دوخته می شوند. این لباس ها علاوه بر اینکه طرحشان باعث استتار شما در زمین بازی می شود، آزادی حرکت مورد نیازتان را هم برای هر چه بهتر بازی کردن فراهم می کند. لباس پینت بال را باید روی لباس خودتان به تن کنید، این کار سبب می شود که لباستان تمیز بماند و آسیبی هم نبیند

پوشش و لباس پینت بال

لباس های حرفه ای پینت بال کمی از لباس هایی که در بازی های تفریحی از آن استفاده می‌شود متفاوت است و به پوشش ورزش های دیگری مانند موتور کراس شباهت دارد و از ضربه گیر های مخصوصی در قسمت های مختلف بدن برخوردار است. این لباس ها به صورت یکسره ساخته می‌شود تا هم از آسیب دیدگی در برابر برخورد گلوله های بازی پینت بال یا خراشیدگی هایی که بر اثر زمین خوردن به وجود می‌آیند جلوگیری کنند و هم اینکه پوشیدن آن ها باعث کندی حرکت بازیکنان نشود.

برای مشاهده ادامه مطلب مروط به لباس بازی پینت بال کلیک کنید.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: لباس ,بازی ,پینت ,هایی ,بازیکنان ,برخورد ,بازی پینت ,لباس هایی ,لباس بازی ,لباس پینت ,پینت باللباس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جادوی کلمات | سایت تفریحی , سرگرمی گنجینه ها مجله اینترنتی شوخی معماری داخلی - دکوراسیون داخلی | راهیل هنری مشاوره تحصیلی bestlastsecond سایت خرید اینترنتی امیر آینده هزاران سال است که آمده ...